Ataköy 7-8-9-10 Mah. D-100 Güney Yanyolu Nef 22 E Blok 9. Kat D:145 Bakırköy / İSTANBUL Tel : +905356887527
trende

En İyi Ağır Ceza Avukatı

22.03.2022
419
En İyi Ağır Ceza Avukatı

En İyi Ağır Ceza Avukatı

En İyi Ağır Ceza Avukatının Yapacakları

Birçok kişi kendisini ifade etmekte zorlanmakta, ifade etse de bunu etkin bir şekilde mahkeme huzurunda dile getirmek istemektedir. Ağır ceza avukatlarının özelliği ceza davalarının sürecinin nasıl işlediğini çok iyi bilmeleridir.

Ağır ceza avukatları ceza davasına neden olan konunun mahkeme huzurunda açıklığa kavuşturulması için çok titiz çalışma yaparak ilgili konunun tam anlamı ile idrak edilmesini sağlar.

Toplanmayan delilleri biran önce getirilmesi, dosya kapsamındaki tüm ifadeler ve delillerin yorumlanması ve bu doğrultuda müvekkillerinin en iyi şekilde ifade sürecini tamamlaması ve çelişkilerden uzak beyanlarla müvekkil lehine beraat kararının verilmesini sağlamak öncelikli amaçtır.

İyi bir ağır ceza avukatı eşliğinde ifade verilmesi, ifade özgürlüğü kapsamında etkin bir şekilde lehe kararlar alınabilmesi için büromuz her zaman desteğini ve tecrübesini paylaşmaya hazırdır.

Ziyaretçi Yorumları - 3 Yorum
  1. özer dedi ki:

    Tck 51 e göre erteleme aldım daha sonra iste denetim süresinde kasıtlı bi suc işledim. Suc tarihi 2010 yani 10 yıl önce ama simdi kagıt geldi Tck 51/7 e görr aynen infazına diye. 3 yıllık Denetimli serbestlikten yararlanabiliyor muyum? Teşekkürler.

    1. alpserhukuk dedi ki:

      Aynen infazına demek dışarda geçirdiğiniz süreler düşüldükten sonra kalan cezayı cezaevinde geçirmeniz demektedir. Her hükümlü infaz yasasından faydalanır. tabi ki 3 yıllık denetimden yararlanacaksınız.

Bir Yorum Yazın

Hemen Ara